امروز:

بازی اساسین کرید یونیتی Assassins creed unity برای پلی استیشن 4

برای خرید اساسین کرید یونیتی کلیک کنید

بازی اساسین کرید یونیتی

شاید اساسین کرید یونیتی برای همه نامی آشنا باشد اما بعد از دیدن این بازی نظرتان عوض میشود! زیرا با نسخه های قبلی بسیار متفاوت است. شخصیت های تاریخی که هر کدام داستانی را روایت میکنند و محیط بازی از این تغییر حکایت دارند.

بازی شامل مراحل فرعی زیادی است اما خوشبختانه به راحتی میتوانید روی مراحل اصلی بازی تمرکز کنید و از آن لذت ببرید. بازی داستان مرموزی دارد عشق ، انتقام ، معمای قتل مواردی هستند که در داستان بازی وجود دارند. بتابراین هرگز خسته نخواهید شد و درگیر داستان بازی میشوید.

نقطه قوت بازی پرداختن به انقلاب فرانسه و شرایط آن دوره و طراحی زیبای جزئیات میباشد اما قسمت کوتاهی از داستان به این قضیه پرداخته است.

در نگاه اول شاید نسبت به اساسین بلک فلگ برتری ملموسی را در این بازی نیابید اما با یافتن نقاط زیبای شهر پاریس و انجام ماموریت تروری که در میان جمعیت هزاران نفری انجام میدهید به این برتری پی خواهید برد.

اما داستان اساسین کرید یونیتی از انقلاب فرانسه فراتر میرود نقطه قوت این بازی همواره درگیر بودن با قسمتی از تاریخ بوده که به خوبی وقایع را نمایش میدهد.

حق انتخاب چگونگی انجام ماموریت ها

در نسخه های گذشته ماموریت ها را باید از یک راه مشخص انجام میدادید مانند مسموم کردن نوشیدنی یا مخفی کاری اما در این نسخه حق انتخاب هرکدام از کارها به شما واگذار شده است. مثلا در یک مرحله میتوانید زندانیان را آزاد کنید تا آنها شما را به داخل ساختمانی ببرند یا اینکه بدون توجه به زندانیان خودتان از طریق سقف مخفیانه وارد ساختمان بشوید که البته کمی خطرناک تر است.

البته این بدان معنی نیست که میتوانید ماموریت را از هر راهی انجام دهید مسلما بعضی از روشها مناسب نیستند اما با قدرت تحلیل باید بهترین روش را برای انجام کارها انتخاب کنید.

گیم پلی بازی زیبای اسسینز کرید یونیتی Assassins Creed Unity gameplay

میتوانید نسخه جدید تر بازی یعنی اساسین کرید اوریجینز را هم مشاهده کنید.


نوشته شده در : جمعه 21 دی 1397  توسط : behdad amiri.    نظرات() .

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic